אתרים קמים- אתרים נופלים – חלק 2

טויוטה פריוס היברידית

יש לחשוב על הכל. צבע הרקע בו יש להשתמש, גופן האותיות שיתפוס את העיניים, עד כמה אינטרקטיבי יהיה אותו אתר וכמה אפשרויות תמרון ינתנו לגולש שמבקר באתר. כל אותם דברים עלולים להשמע שוליים, אך בפרסום ושיווק כמו בפרסום ושיווק, יש לחשוב על הכל, הרי מדובר במכירות, ומכירות זוהי אמנות ולוחמה פסיכולוגית לכל דבר, ומהקדומות ביותר.

מכרים רבים אשר הכרתי לאורך הדרך הגיעו אליי בשלב כזה או אחר בחייהם, בטוחים ומשוכנעים שיש בראשם את הרעיון ופריצת הדרך האינטרנטית שתשנה את פני העולם, או לפחות את נפח כיסם ומעמדם. בין אם דיברו על מכירת מעילי גשם של אדידס ובין אם מכירת חומר מדביר שידידותי לסביבה כולה מלבד לאותו חרק ממוקד אותו החומר קוטל. הרוב הכמעט מוחלט של אותם אנשים נועזים נכשל לבסוף, ירד מהעץ עליו טיפס או שמא התרסק. למה? פזיזות, יהירות, כניסה אל תחום כשסביב אותן פעילות שרוי חוסר התמצאות מוחלט. כמו שאמרתי, יש לחשוב על הדבר ולהתייעץ באנשים שיודעים על מה בדיוק כדאי לחשוב.

מכירות באינטרנט זה לא עניין של מה בכך, כמו בקניונים, כמו בשווקים, רק בצורת הגשה, תקשורת ומדיום אחר. לכן, לפני נקיטת צעדים גדולים, אני מציע סקר שוק מעמיק, התייעצות עם גורמים מנוסים באותו עולם, ורק אחר כך, נתינת ביטחון מלא ברעיונות מקוריים ואומץ עסקי.

Posted in Uncategorized.

Comments are closed.