שימוש בטכנולוגיה עתידנית לצורכי שיווק

למד עוד בנושא קטנועים למכירה

הפיתוחים הטכנולוגיים שהתפתחו במהלך העשור האחרון יצרו שינוי בכללי המשחק של תחום הפרסום. הימצואתם של טכנולוגיות המתבססות על מכשור אישי, קומקפטי ונייד כסמארטפונים, טבלטים ומחשבים ניידים קלי נשיאה יצרו סגנון חיים חדש המתבטא בגלישה אינטרנטית מאסיבית בכל אורך שעות היממה.
אולם לא רק המכשור האישי משנה את כללי המשחק בעולם הצרכנות אלא גם מיכשור מתוחכם ומבריק הנועד למשוך אליו לקוחות רבים רק מעצם היותו גירוי טכנולוגי.

לצורך דוגמא ניקח את אחד מההמצאות המיוחדות של השנים האחרונות והם מכונות הקוראות את פרצופו של האדם ומזהות את הפרופיל הכללי שלו ומתוך כך מתאימות לו מוצרים שונים. כלומר מסכים המשדרים פרסומות יזהו את פרצופו של המתבונן יעבדו את הפרופיל של זהותו ובהתאם לכך יתאימו פרסומות על המסך שיעניינו אותו. לדוגמא אם חיישני המסך יזהו פרצוף של אישה בוגרת היא תזכה לראות על מסך פרסום מוצרי טיפוח לאישה.

ואם לא די לנו בזה, בשנים האחרונות החלו לפתח את טכנולוגיית "עולם המציאות המורחבת" טכנולוגיה זו מאפשרת להוסיף רמות מידע על גבי נתוני תמונת מציאות. הטכנולוגיה עצמה כבר בשלבי פיתוח סופיים אך טרם הצליחו לגבש עמדה לפיה רעיון זה יכול לשמש נאמנה את עולם הפרסום. לעת עתה רעיון זה נשאר בחלל האוויר כגימיק טכנולוגי שלא יודעים מה לעשות עימו. במידה ותקום חברה שתיטול לעצמה טכנולוגיה זו לצורכי הלקוח הרי שהיא תהנה מחוויה טכנולוגית מדהימה שתמשוך לקוחות רבים לשורותיה.

מה יש למעשה בטכנולוגיה זו?

Posted in Uncategorized.

Comments are closed.